O iReward24 S.A.

iReward24 S.A. specjalizuje się w tworzeniu i realizacji programów lojalnościowych, w rozwoju i wsparciu działań marketingu baz danych oraz w innych rozwiązaniach z zakresu marketingu relacji. Należy do grupy wiodących dostawców programów lojalnościowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji projektów polskich i zagranicznych, konsultanci iReward24 posiadają odpowiednie kompetencje oraz wiedzę, by skutecznie wspierać przedsiębiorstwa w zarządzaniu relacjami z klientami i budowaniu ich lojalności.

Firma świadczy kompleksowe usługi konsultingowe w tym zakresie, począwszy od analizy potrzeb poprzez wsparcie koncepcyjne, operacyjne, analityczne oraz graficzne. Jako spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Comarch – czołowego dostawcy systemów informatycznych – iReward24 posiada również odpowiednie zaplecze, które pozwala na dostarczenie najwyższej jakości narzędzi IT niezbędnych do realizacji każdego projektu marketingowego.

Obszary działalności iReward24 to:
  • Loyalty Solutions – kompleksowe wsparcie programów lojalnościowych od koncepcji, poprzez organizację programu, zapewnienie rozwiązań IT po outsourcing usług,
  • Marketing Solutions – budowanie koncepcji i realizacja innowacyjnych programów marketingowych łączących oryginalne podejście do klienta z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • Data Solutions – rozwiązania oparte na wykorzystaniu analizy danych dla wsparcia działań marketingowych, sprzedażowych, pozyskiwania klientów oraz zarządzania relacjami z klientami.

Więcej: www.ireward24.pl